Čermánske námestie - ulica Južná, Nitra - Čermáň

Spoločnosť MARTINÁK, s.r.o. ponúka na predaj 1 až 4 izbové byty a obchodné priestory, to všetko za bezkonkurenčné ceny, priamo na novom Čermánskom námestí v Nitre. Polyfunkčné bytové domy na Čermánskom námestí sú vyvrcholením výstavby komplexu bytových domov na Južnej ulici, časť Čermáň, mesto Nitra.


Zhruba desaťhektárový areál na Južnej ulici v Nitre s výhľadom na dominaty mesta Nitra – Zobor a Kalváriu, doteraz pojal 35 nízkopodlažných bytových domov príjemnej architektúry. Rozvoľnený spôsob zástavby územia je daný architektonicko-urbanistickou štúdiou, ktorá bola výsledkom celoštátnej súťaže, a jeho vyvrcholením je Čermánske námestie. Samotné námestie v tvare elipsy je už teraz odpočinkovým miestom s dostatkom zelene, fungujúcimi službami (kaderníctvo, nechtový dizajn, tuková lipolýza, oprava elektrospotrebičov, …) a kaviarničkami, dookola chránené polyfunkčnými štvorpodlažnými bytovými domami.

V bytových domoch na námestí sú v ponuke klasické jedno, dvoj a trojizbové byty a pre náročnejsích klientov architektonicky zaujímavo riešené veľkometrážne troj a štvorizbové mezonetové byty.
Budúcim majiteľom sa počas výstavby ponúka aj možnosť upraviť dispozíciu a vyhotovenie bytu podľa vlastných požiadaviek zmenou dispozičných riešení jednotlivých bytov.

Parkovanie je riešené garážovými státiami a vonkajšími parkovacími plochami v okolí domov. Výbornú dopravnú dostupnosť lokality zabezpečuje jej prepojenie na všetky hlavné smery v Nitre. Účelným trasovaním komunikácií v lokalite nastalo zamedzenie tranzitnej dopravy cez celé územie, čo má pozitívny vplyv na kvalitu bývania.

Buduje sa tu aj nová technická infraštruktúra využívajúca pripojenie prostredníctvom optických vláken, ktorá umožní okrem príjmu digitálnej televízie i ďalšie doplnkové služby.

Príjemná architektúra komplexu bytových domov spolu s jej výnimočnou polohou v tichej lokalite, vzdialenej len pár minút od centra mesta Nitra, vytvárajú dokonalé predpoklady pre naplnenie vašich snov o kvalitnom bývaní.

Aktuálne sa stavia bytový dom E, ktorého výstavba bude ukončená v decembri 2018. Na obstaranie bytu je možné za zjednodušených podmienok získať hypotekárny úver v Tatrabanke,a.s., ktorá má výstavbu domu E vedenú ako developerský projekt.
Aktuálne fotografie z výstavby sú na našej web-stránke.

Vizualizácia projektu

Galéria projektu

  • MARTINÁK, s.r.o.
  • Ružinovská 5
  • 821 01 Bratislava
  • Slovensko
  •  
  • Tel.: 02 / 4820 7010
  • Fax: 02 / 4820 7040
  • info@martinak.sk